KOLOIDNÍ A IONTOVÉ STŘÍBRO

Specifikace použití:
Pro vnější použití nabízí několik možností - výplachy, kloktání, postřik, kapání.
Při kvasinkových infekcích u lidí a u zvířat při kožních vyrážkách, aby nedošlo k takovým komplikacím, jako je vznik dalších infekcí, bakterií nebo šíření infekce do dalších orgánů je vhodnější IONT.
Jako účinná ochrana před nežádoucími bakteriemi a k podpoře rychlého hojení při odřeninách, po bodnutí hmyzem a hlavně u popálenin nebo hnisavých hlubších abscesů, všude tam, kde může dojít k průniku do krevního oběhu, je vhodnější ARGENA.
UNIVERSAL doporučujeme, pokud je prostředí zahleněné a tudíž dochází k množení patogenních bakterií. Rovněž je určen ke kontaktu s povrchem kůže a hodí se na vyrážky bakteriálního původu a hlavně při výskytu dekubitů (proleženin) a povrchových vředů například u ležících pacientů a starších lidí.

Kategorie

Kategorie

Kategorie


APLIKÁTORY

Kategorie


AKČNÍ ZBOŽÍ                Balíček UNIVERSAL                                                              ilustrační foto

Kategorie


Stříbro (přírodní prvek):


přirozeně likviduje zejména bakteriální původce chorob a podporuje tak léčbu infekcí, přičemž organismus si na stříbro nevytváří rezistenci. Působí jako antibiotikum;

  • Především ale urychluje hojení (popáleniny, kožní oděrky a drobné rány, dekubity/proleženiny) a mírní bolesti a nepohodlí jako například pálení a svědění u kvasinkových infekcí genitálií, konečníku a bakteriálních vyrážek a vředů.

  • Působí proti infekcím a všude tam, kde dochází k zahlenění těla - jako včasná ochrana v počátcích nemoci nebo potom na doléčení, buď po vysazení komerčních antibiotik nebo spolu s nimi (neboť s většinou z nich se synergicky podporuje, čímž zesiluje jejich působení nebo se jednoduše synergie neprojeví, bez ztráty efektu).


Obvyklé způsoby aplikace koloidního stříbra


Jako včasná prevence v malých dávkách v začátcích nemoci nebo na doléčení ke kloktání nebo výplachy.

Obecně je velmi účinné všude tam, kde je prostředí zahleněné a dochází k množení patogenních bakterií.

Při chřipce a střevních virózách doporučujeme seznámit se se zdravotními riziky, jako je tomu běžné u komerčních antibiotik.

Známé je užití několika kapek na "dezinfekci" vody do sklenice, nekovové misky nebo vázy.

Při ošetření menších kožních ran k rychlejšímu hojení a na kožní vyrážky bakteriálního původu i na svědění a pálení v oblasti genitálií aplikujeme buď přímo postřikem nebo na vatový tampon.

Podobně postupujeme u dekubitů (přeleženin u ležících pacientů) nebo popálenin, kde stříbro významně přispívá k urychlení procesu hojení.


Oficiálně schválené vnější použití (mimo země EU bez omezení) z předběžné opatrnosti nezahrnuje aplikaci na sliznici očí při zánětech a pití. Vzhledem k obsahu (Aqua, Argentum Colloidal) a podle našich empirických zkušeností, zejména pak u produktů ARGENA a UNIVERSAL, toto nebezpečí ve významné míře nehrozí.

POZOR: Neměli by užívat lidé s kontaktní alergií na stříbro.


TIP PRO VÁS - CENOVĚ ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY A
APLIKÁTOR s plnohodnotnou NÁPLNÍ NAVÍC.
OBJEDNEJTE SI ;-)