NOVINKY


 

Vážení zákazníci a klienti, upravili jsme vzhled a uspořádání firemního webu. Nyní budou všechny důležité informace výrobce přehledně umístěné hned na úvodní stránce. Kvůli jednotnému stylu jsme také zrušili internetový obchod na domovských stránkách a veškerý prodej teď delegujeme výhradně na podpůrné domény www.kinetfyz-new.cz, ...

Aby nabídka služeb a poradenství byla skutečně komplexní, rozhodli jsme se rozšířit činnost také na prodej především doplňků zdravé a sportovní výživy a sportovního vybavení a oblečení (speciálně pak na fitness a bojové sporty). Okruh našich zájmů a zkušeností zahrnuje vše kolem zdravého pohybu - přirozené funkční cvičení i samotné sportovní a...

Každý člen sportovního klubu Akademie Karate Valašsko má možnost přednostně a za zvýhodněné sazby využívat nabízené služby, poradenství a konzultace.

V průběhu mateřské dovolené jsem se věnovala pouze urgentním případům. Situace se nyní mění a nabízím služby širokému okruhu zájemců také prostřednictvím placené i neplacené inzerce. www.kinetfyz.cz Prosím sdílejte!

Nová ordinační doba privátní praxe je již uvedena v nabídce. Klienti se se mnou obvykle předem telefonicky domluví a přicházejí také ve večerních hodinách kolem 19-20 hodiny.

Ráda nabídnu tuto službu také soukromě všem svým klientům, kteří z důvodů momentální imobility, zdravotních důvodů a podobně se nemohou sami dostavit na provozovnu.